Aşk 101

Aşk 101 Dizisi

Netflix’in yayınladığı ilk orijinal Türk dizisi olan, Hakan Muhafız sonrası İkinci orijinal yapım Atiye oldukça fazla ilgi gördü. Geçen yaz çekimleri tamamlanan Üçüncü Aşk 101 dizisi Netflix platformunda yayınlanmaya başlıyor.

Aşk 101 Konusu

1990’lar Türkiyesi’nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir. İlkler, yarım kalanlar ve aşk sandıklarımız.

Netflix Aşk 101 Dizisi kadrosu

Aşk 101 Yayın Tarihi

24 Nisan 2020’de sadece Netflix’te izleyicilerle buluşacak. Netflix Türk dizileri içerisinde son dizi olan Aşk 101 oyuncu kadrosu ile oldukça merak edilen bir yapım olarak beklenmekte.

Aşk 101 Fragmanı izle

AŞK 101 Dizisi izle

Aşk 101 kaç bölüm sürecek?

Netflix’ten yapılan açıklamaya göre dizinin tek sezon ve 8 bölümden oluşması bekleniyor.

Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosu

AŞK 101 Oyuncuları Kimler?

Aşk 101 dizisinde başrol oyuncuları; Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz yer alırken genç isimlere Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu eşlik edecek.

Aşk 101 dizisi künye Dizi Ay Yapım ve Netflix ortak projesi olarak hayata geçirilecek. Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız yaparken, senaryoyu ise Meriç Acemi kaleme alacak.

Kubilay Aka kimdir?

5 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kubilay Aka, 24 yaşında ve boğa burcudur. Kubilay Aka Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. Aka’nın oyunculuk kariyeri ise Vatanım Sensin dizisiyle başlamıştır. Genç oyuncu şuanda Çukur dizisinde yer almaktadır.

Mert Yazıcıoğlu kimdir?

10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Mert 177 cm boyunda ve 69 kilodur. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Afra Saraçoğlu ile beraberdir. Mert Üç Mota oyunculuk atölyesinde eğitimlerini almış ve Karagül dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde yer almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir