Arka Sokaklar 529.Bölüm

Arka Sokaklar 529.Bölüm

Arka Sokaklar 529.Bölüm detayları ile KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni kısmı 1 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle izleyicileri ile buluşacak.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Fragmanı izle

Arka Sokaklar 529.Bölüm Fragmanı izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi yeni bölümü fragmanı ve tanıtım videoları izleyebilirsiniz. Yeni bölümde Rıza Baba’yı eski dostu, Müsteşar Kemal arıyor ve emlak ofisine benzer bir yere götürüyor.

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

Bahar, ekibe Serpil’in, Nadir için çalmış olduğu bilgisini verir. Ezgi’nin, Nadir’e olan yakınlığından dolayı Rıza Baba, onu Nadir vakasının haricinde meblağ.

MAZLUM ÖFKELİ

Mazlum, Seray’ın Mesut’u öpmesinden dolayı Seray’a oldukça öfkelidir. Seray ücra bir köşede ölü bulunur. Şüpheli olarak Mazlum gözaltına alınır. Selin, Mazlum’un Seray’a olan öfkesine bir anlam verememektedir.

MODA EVİNE SALDIRI

Meşhur modacı Rüştü Kartal, giyim gösterisi hazırlığı yapmış olduğu sırada moda evi kurşunlanır. En gözde mankeni Melis’tir. Melis’in eski adam arkadaşı Polat’tan şüphelenirler. Ekip vaka yerine gelir. Rüştü, Hüsnü’ye fazlaca yakın davranır ve adeta başına dert olur. Polat ifadeye çağrılır ve Melis, Polat’ın vakayla ilgisi olmadığını söyler. Rüştü, Hüsnü’yle birlikte koruma evinde saklanacaktır.

BARTU İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞIYOR

Ekip, Bartu vakasıyla ilgilenir. Bartu isminde genç, uyuşturucu etkisiyle yüksek bir yerden kendini atmaya kalkar. Selin genci durdurur. Ablası Banu emniyete gelir. Genç kız, kardeşine destek olup onu kurtarmaya çalışır. Bartu tedaviye alınır. Tedaviden kaçınca ablası peşine düşer. Esat’ın elinden kardeşini kurtarmaya çalışır. Ekibimiz peşinden gider ve Esat’ın uyuşturucu torbaları yakalanır. Esat Banu’ya bilenir. Bartu’yu kullanır ve Banu’yu öldürmek için çağırır.

RIZA BABA EKİPLE KONUŞUYOR

Rıza Baba’yı eski dostu, Müsteşar Kemal arar. Emlak ofisine benzer bir yere götürür ve orada Savcı Ceyda da beklemektedir. Nadir’i resmi görevde olmadıkları şekilde bitirmek isterler. Rıza’dan da yardım isterler. Rıza Baba, ekibiyle konuşup kararını verecektir. Ekip rozetleri bırakıp yeraltına inecek mi?

Reklamsız izle

Arka sokaklar 529.bölüm reklamsız izle mek için Kanal D ekranları sonrasında resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden tek parça full hd izleyebilirsiniz.

Tek Parça Full HD izle

529.Bölüm Kanal D yayınlanması sonrası internet üzerinden Kanal D web sitesi üzerinden ve Youtube kanalında yayınlanmakta. Sansürsüz ve full olarak Arka Sokaklar dizisi tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Dizi Bölüm Yorumları

Yayınlan son bölüm ve gelecek bölüm hakkında düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. 529.Bölüm yorumlarını sizlerde sitemiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir