Aman Reis Duymasın izle

Aman Reis Duymasın Filmi

Aman Reis Duymasın izle mek için biraz beklememiz gerekiyor. Yakın bir zamanda vizyonda olacak film hakkında tüm detayları paylaşmak istedik. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi oyuncularının rol aldığı Aman Reis Duymasın filmi sinama perdesinde yayınlanmayı bekliyor.

Sinehane yapımcılığında gerçekleştirilen film, Onur Tan’ın yönetmenliği ile çekildi. Film hakkında detaylar ve haberler gelmeye başladı.

Aman Reis Duymasın Vizyon Tarihi

EDHO dizisi oyuncularının rol aldığı sinema filmi Aman Reis Duymasın 13 Aralık’ta Türkiye’de gösterime girecek. Dizinin hayranlarını bu sefer güldürecek bir komedi filminde izleyeceksiniz.

Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz’ın çoğunluklu oyuncu kadrosunun yer aldığı sinema filmi ‘Aman Reis Duymasın’ komedi filmi türünde sinema severler ile buluşacak.

Aman Reis Duymasın Nerede Çekildi

Aman Reis duymasın filmin çekimleri, İstanbul ve Erdek’de gerçekleştirildi. Çekimleri yaklaşık olarak 4 haftada tamamlanan film, büyük bir gizlilikle tamamlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisindeki yeraltı dünyasının güçlü isimleri bu kez eğlenceli sahneleriyle güldürmeye hazırlanıyor.

Aman Reis Duymasın Oyuncuları

Aman Reis Duymasın Oyuncu Kadrosu

Aman Reis Duymasın oyuncu kadrosu oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Filmde Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkareler, Ezgi Esma Kürklü isimler yer almakta.

Aman Reis Duymasın Fragmanı

Aman Reis Duymasın izle

Aman Reis Duymasın Konusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden yeraltı dünyasının en ünlü isimleri, eşleriyle sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünden iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşır, fakat inatla tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük dünyaların tam zıddı olan küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır.

Aman Reis Duymasın Yorumları

Film hakkında düşüncelerinizi bizlere yorum olarak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca film vizyona girdikten sonra izleyici yorumları burada güncellenecek. Sizlerde fragman, film konusu, oyuncular hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aman Reis Duymasın Gişe Rakamları

Aman Reis Duymasın izleyici sayısı, gişe rakamları ve film hasılatı gibi bilgiler 13 Aralık 2019 tarihinde vizyona girdikten sonra güncellenecektir. Sizde düşüncelerinizi film tutar mı tutmaz mı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aman Reis Duymasın izle

Aman Resim Duymasın sansürsüz izlemek için bizleri sinema salonlarındaki yerinizi almalısınız. Bir çok film televizyon ekranlarında sansürlenmekte, bu durumdan hoşlanmayan izleyiciler sinema filmini vizyon tarihinden sonra sinema salonlarında sansürsüz izleyebilir.

Aman Reis Duymasın Poster ve Afişi

Film için resmi afiş ve poster daha yayınlanmadı. Yayınlandığında sitemizde güncellenecek. Aman Reis Duymasın poster ve afişi sizlere sunacağız. Afişler gelene kadar genel bilgiler ile filmin tanıtımı yukarıda yapmaya çalıştık. Sizlerde film ile ilgili bilgilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

One thought on “Aman Reis Duymasın Filmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir