Afili Aşk 20. Bölüm reklamsız izle

Afili Aşk 20. Bölüm

Afili Aşk 20. Bölüm izle meden hemen önce dizi son bölümü ve gelecek yeni bölümle ilgili tüm detaylara deyineceğiz. Afili Aşk 20.Bölüm fragmanı ve tanıtım videoları dahil tüm detaylar.

Fragmanı izle

Afili Aşk 20. Bölüm Fragmanı izle

Afili Aşk Yeni Bölümde Neler Oluyor?

Kerem, Ayşe’ye aşık bulunduğunu itiraf ediyor ve ikili içinde sürpriz bir yakınlaşma başlıyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe arasındaki itiraf krizi son buluyor! Ayşe’nin rol gereği birisiyle öpüşme sahnesi çekeceğini öğrenen Kerem deliye dönüyor. Onu kıskandığını ve aşık bulunduğunu artık saklamayan Kerem, tüm cesaretini toplayıp aşkını itiraf ediyor. Ayşe’nin çekimleri esnasında ona sürpriz meydana getiren Kerem, çocukken Ayşe’yi öpen ve kağıt kuğuyu yapanın kendisi bulunduğunu söylüyor. Duydukları karşısında şaşkınlık içinde kalan Ayşe ise Kerem’in öpücük hamlesini karşılıksız bırakmıyor!

Ne Zaman Yayınlanacak? Hangi Kanalda?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de! Afili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında her çarşamba yayınlanmakta.

Reklamsız izle

Afili Aşk dizisi son bölümü ve tüm bölümleri reklamsız olarak full hd kalitesinde kanal d resmi digital sosyal medya ve youtube üzerinden veya kanalda web sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumları

Afili Aşk 20.bölüm hakkında düşünce, görüş, öneri başta olmak üzere eleştirilerinizi sitemizden bizlere ulaştırabilirsiniz. Afili Aşk dizisi son bölüm yorumları ve gelecek bölümle ilgili izleyici yorumları sitemizde yorum kısmında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir