7.Koğuştaki Mucize Filmi

7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize filmi hakkında merak edilen konulara deyineceğiz. Film konusu, hasılatı, gişe rakamları, film fragmanı, nerede çekildi, oyuncu kadrosu, hangi filmden uyarlama tüm detayları inceleyeceğiz.

Vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filmi nasıl? 7. Koğuştaki Mucize filmi yorumları ile Alışında rekor kıran filmle ilgili detaylara deyineceğiz. Önce 7.Koğuştaki Mucize Film Fragmanı seyredelim.

7.Koğuştaki Mucize Fragmanı

7. Koğuş Mucize Fragmanı izle

Vizyona geçtiğimiz Cuma giren ve izleyiciler ile buluşan ‘7. Koğuştaki Mucize’ rekor ile başlangıç yaptı.

7. Koğuştaki Mucize Gişe ve Hasılatı

7. Koğuştaki Mucize Filmi Kaç Kişi izledi?

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde oynadığı 7.Koğuştaki Mucize filmi izleyici sayısı ilk hafta başlangıç rakamları ile 615 bin 411 kişiyle hem tüm zamanların en iyi hafta sonu drama açılışını hem de son 16 yılın en iyi Ekim ayı başlangıcını yaptı.

7. Koğuştaki Mucize Posterleri

7. Koğuştaki Mucize Afişleri

7. Koğuştaki Mucize Oyuncuları

Yedinci Koğuştaki Mucize film oyuncuları arasında ünlü isimler yer alıyor. Oyunculuk ve hikaye olarak oldukça etkileyici bir film. İşte filmde yer alan isimler.

7. Koğuştaki Mucize Kadrosu
7. Koğuştaki Mucize Oyuncu Kadrosu

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Aras Bulut İynemli Nisa Sofiya Aksongur Celile Toyon İlker Aksum Mesut Akusta Yıldıray Şahinler Yurdaer Okur Sarp Akkaya Deniz Baysal Deniz Celiloğlu Ferit Kaya Hayal Köseoğlu Gülçin Kültür Şahin Doğukan Polat Emre Yetim Serhan Onat Serhat Üstündağ Nadi Güler Özgür Dereli Basri Albayrak Özgür Avşar Mert Zaim Serdar Akülker Cankat Aydos Yapım: Lanistar Media, Motion Content Group

7. Koğuştaki Mucize Konusu ve Hikayesi

Güney Kore yapımı ‘Miracle in Cell No. 7‘ adlı filmden uyarlanan ‘7. Koğuştaki Mucize filmi uyarlama senaryo ile ülkemize göre değiştirilerek hazırlanmıştır.

7. Koğuştaki Mucize filmi Kore Filmi Uyarlaması

Kızına çok bağlı masum bir babanın adalet arayışını ile kızı ile arasındaki güçlü bağı anlatan film sizleri duygulandıracak. Baba ile kızının bu umut dolu, mucizevi hikayesi izleyenlerin hayatlarına dokunarak derin bir etki bırakacak.

7. Koğuştaki Mucize Nerede Çekildi

7. Koğuştaki Mucize Çekildiği Yer

Yedinci Koğuştaki Mucize Çekimleri Muğla ve İstanbul’da gerçekleştirilen “7.Koğuştaki Mucize” sinema filmi izleyicen tam not aldı.

7. Koğuştaki Mucize Yorumları

7.Koğuştaki Mucize Gala Yorumları izle

Film hakkında sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sinema Filmleri arasında uyarlama filmler arasında başarılı örneklerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Oyunculuklar ve hikayesi ile Kore filmi yerli ve milli bir uyarlama haline getirilmiş. Sizlerinde düşünce ve yorumlarını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir